Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow Profimedia.cz

I někteří slavní utápí deprese z pandemie v alkoholu: Pila jsem i sedm dní v týdnu, přiznává Gwyneth Paltrow

Každý se snaží vypořádat s pandemií koronaviru a jejími následky, jak umí. Není tajemstvím, že lidé po celém světě stále častěji sahají po alkoholu, aby spláchli problémy nebo stres. A slavné osobnosti nejsou výjimkou.

Oscarová Gwyneth Paltrow (50) přiznala, že i ona během pandemie holdovala pití až příliš. „Pila jsem i sedm dní v týdnu a jedla těstoviny a chleba. Úplně jsem se vymkla kontrole. Kdo si dává víc než jednu sklenku sedm nocí v týdnu? To není vůbec zdravé,“ přiznala deníku The Mirror.

Pochutnávala si prý hlavně na whiskey a dále uvedla, že se sice neopíjela do němoty, ale stejně měla po pár drincích chuť na cigaretu.

Jedla jenom těstoviny, sušenky a sýry: Gwyneth Paltrow prozradila, kolik v pandemii přibrala

Gwyneth proslula svým zdravým životním stylem, už léta ani nekouří, dopřávala si maximálně jednu cigaretu týdně. V karanténě šlo ale i zdravé stravování stranou.

Netají se tím, že v pandemii přibrala, a především se necítila dobře. Od ledna se tedy vrhla zase na dietu a už se naštěstí cítí lépe. Nabraná kila šla také dolů sama, ne že by na herečce pár kil navíc někdy bylo znát. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků