Ellen DeGeneres a Portia de Rossi (vlevo)

Ellen DeGeneres a Portia de Rossi (vlevo) Profimedia.cz

Manželka mě nevykopla z domu, hájí současné bydlení u Moniky z Přátel moderátorská hvězda. Co tam tedy dělá?

Proč bydlí u Courteney Cox? ptají se v posledních dnech fanoušci moderátorské hvězdy Ellen DeGeneres. A protože spolu s dotazem se začaly rojit i spekulace o manželské krizi s herečkou Portií de Rossi, jala se Ellen vysvětlovat.

„Nemáme manželské potíže. Nebydlím s Courteney Cox, protože mě žena vykopla z domu,“ řekla DeGeneres, která o tom, že pobývá u kamarádky Cox, informovala sama ve své show. Hvězdu Přátel, která byla hostem, označila jako svou domácí. „Nepovažuji se za tvou domácí, beru to spíš jako spolubydlení,“ reagovala Cox.

Ellen DeGeneres se povedlo nevídané: Rozesmát Victorii Beckham!

A co tam tedy Ellen dělá? „Prodaly jsme náš dům zde v Beverly Hills a já jsem potřebovala místo, kde bych mohla zůstat. A Courteney byla tak hodná, že mi nabídla, abych zůstala u ní,“ objasnila současné spolubydlení. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků