Kara Henderson

Kara Henderson Profimedia.cz

Američanka vážila přes metrák. Zhubla 45 kilo a takhle teď vypadá v plavkách

Američanka Kara Henderson (34) patřila k ženám, které trpěly obezitou. Vážila skoro 113 kilo a necítila se vůbec dobře. Na váze přibírala už od dětství a není divu, že trpěla zdravotními problémy.

Nízké sebevědomí zaháněla přejídáním se pokrmy z rychlého občerstvení. Roku 2014 se Kara vdala za mariňáka Jasona, který byl kvůli své práci často pryč. Kara doma upadala do depresí a její váha stoupala. Nakonec se ale rozhodla k radikálnímu kroku, který změnil celý její život.

Volali na ni velrybo, ale ona se nedala. Žena (25) vážila 170 kilo, zhubla 76 a je z ní sexy blondýna!

Před čtyřmi lety podstoupila chirurgickou operaci žaludku, který si nechala zmenšit, aby pociťovala menší potřebu jíst. Následně se jí podařilo zhubnout více než 45 kilogramů. A to během 16 měsíců, kdy samozřejmě kompletně změnila životosprávu.

Z tlouštíka hvězda posilovny. Obézní Rus zhubl 90 kilo a pochlubil se transformací snů

Poté, co se jí narodilo druhé dítě, sice opět přibrala, ale nakonec se jí podařilo udržet si vysněnou váhu - kolem 65 kilogramů. Kara má dnes mnohem více energie na své děti, manžela i život. Nemá problém vyjít schody ani si hrát s dětmi. Miluje pěší turistiku, jízdu na kole a nově se zamilovala do golfu. Navíc se jí zvýšilo sebevědomí a zlepšil zdravotní stav, a tak se prý konečně cítí skvěle. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků