Beata Rajská Super.cz

Návrhářka trpí abstinenčními příznaky: Střevíčky na podpatku obouvá Beata Rajská aspoň v kuchyni

Salon měla sice zavřený, ale přesto nelenila. Módní návrhářka Beata Rajská (59) ve své tvorbě během pandemie výrazně vybočila a místo společenských šatů začala navrhovat tepláky. "Navrhuji vždy to, co chybí i mně. Takže to byly třeba kabáty a teď ty tepláky. Tvorbu přizpůsobím situaci," řekla Super.cz návrhářka.

"Je to trošku smutná doba, když si moje klientky, které byly zvyklé chodit do butiku, teď zamlouvají přes internet tepláky. Nikdy mě nenapadlo, že v nich budu jednou chodit i já. Já sice tepláky dělala, ale když nás úplně zavřeli, tak jsme najeli na tohle velké množství a vytvořila jsem k nim i speciální značku, aby nebyly v jedné řadě s večerními róbami," vysvětlila.

Také návrhářka Rajská neunikla koronaviru: V životě jsem nebyla tak unavená, nepoznávaly mě vlastní děti

S Beatou jsme se potkali na společenské akci, takže byla samozřejmě k této příležitosti oblečená. "Nicméně, když mě potkáte u nás na vesnici, tak je to úplně jiné. V životě jsem si nedokázala představit, že si vezmu legíny a bundu, a jak si v tom teď vykračuji," smála se s tím, že ale řeší abstinenční příznaky. "To si pak obléknu šaty a nazuju vysoké podpatky aspoň doma v kuchyni," dodala. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků