Denisa Dvořáková na módní přehlídce Super.cz

Koronavirus ji připravil o pracovní nabídky. Dvořáková chce aspoň pomoct jiným, jak docílit postavy topmodelky

Na módních přehlídkách Denisu Dvořákovou (32) stále častěji vídáme v hledišti a nikoli na mole. „Prožívám to i za holky. Zároveň si užívám být v roli diváka a sledovat detailně oblečení,“ říká kráska.

Jako ambasadorka prestižní modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look nepřestává vnímat módní show i z pohledu člověka, který pomáhá hledat nové talenty. „Určitě se koukám na holky a kluky, které jsme vybrali do agentury Elite Prague, kteří ukazují, co všechno se naučili během soutěže. Jak se naučili chodit po mole, zvládat choreografii, chůzi na podpatcích. Teď to vidíme v reálu,“ říká Denisa Dvořáková.

Už nesází pouze na svou krásu. Co múzu zesnulého Karla Lagerfelda přimělo více mluvit?

Modelka se poslední rok věnuje novým činnostem, ale na modeling nezanevřela. „První měsíce jsem si užívala volno, trávila jsem čas s rodinou a dělala věci, na které jsem předtím neměla čas. Teď už je to ale na mě dlouhé, jsem totiž zvyklá pracovat a cestovat. Práce se zastavila na osmdesát procent,“ říká Denisa.

Když se nemohla věnovat modelingu, tak začala dělat aspoň to, co ji baví, a to je cvičení. „Chtěla bych vytvořit cvičení pro holky na doma. Nechci si hrát na trenérku a výživovou poradkyni, ale spíš ukázat pár lehkých cviků, které je možné provozovat doma v obýváku,“ popisuje Denisa Dvořáková svůj plán. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků