Liziane Gutierrez

Liziane Gutierrez Profimedia.cz

Brazilská Kardashian vystavovala zadek v ulicích Las Vegas. Prosila Bidena o vakcíny!

Brazilská modelka Liziane Gutierrez (35) je známou provokatérkou, která se ráda předvádí na veřejnosti. Kráska momentálně žije v USA a tentokrát si pro zviditelnění vybrala pandemii koronaviru.

Svlékla se do plavek a v ulicích Las Vegas prosila prostřednictvím transparentu amerického prezidenta Joa Bidena o dodávky vakcín pro pandemií covidu těžce zasaženou Brazílii. V plavkách nechala vyniknou především své objemné pozadí, které vystavila na odiv tak, aby měli fotografové co nejlepší záběry. Hlavní prý byl ale transparent.

Chrisem Brownem údajně napadená brazilská Kim Kardashian úplně nahá pod vodopádem

U této Brazilky ale člověk nikdy neví. Před lety způsobila skandál, když obvinila rappera Chrise Browna z toho, že jí dal pěstí. Rapper s násilnickou minulostí vůči expartnerce Rihanně prý brazilskou modelku napadl poté, co si ho chtěla zvěčnit v hotelovém pokoji v Las Vegas. Brown sice napadení rázně odmítl, ale aby se vyhnul neustálé medializaci skandálu, raději se s vypočítavou Brazilkou mimosoudně vyrovnal.

Gutierrez se také snaží stylizovat do Kim Kardashian. Díky většímu pozadí se jí říká ‚brazilská Kim Kardashian‘, na což je patřičně hrdá. Naposledy na sebe upozornila o Vánocích, když se v ulicích producírovala pro změnu ve žhavém oblečku. A tentokrát bez transparentu. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků