Monika Marešová se po delší pauze objevila ve společnosti. Super.cz

Manželka Leoše Mareše se na módní akci málem objevila v teplákách. Nakonec to jistil topík

Mezi čestnými hosty na přehlídce Michaela Kováčika v rámci módní akce Mercedes-Benz Prague Fashion Week se kromě jiných objevila i Monika Marešová (40). Pro manželku známého moderátora Leoše Mareše (45) to byla po dlouhé době první velká společenská akce. Mohlo by se zdát, že milovnice módy bude dlouho řešit, co si vzít na sebe, ale opak byl pravdou.

Jelikož diváci sledovali show z útrob vozu v autokině, tak Monika původně uvažovala o tom, že přijde na akci v teplákách.

Takhle se rozloučili s Maledivami. Monika Marešová předvedla dokonale pevné pozadí v tangách

„Pět minut předtím, než pro nás přijel řidič, tak jsem měla tepláky. Kreativní ředitel fashion weeku Lukáš Loskot mi na poslední chvíli napsal, že si uděláme fotku. Tím pádem jsem pochopila, že nejspíš vystoupím z vozu, tak jsem se převlékla,“ řekla s úsměvem v rozhovoru pro Super.cz Monika.

Po přehlídce čekal Marešovou narozeninový online koncert manžela, a tak původně uvažovala o tom, že se módního svátku ani nezúčastní. „Jsem trošku asociál, společnost příliš nevyhledávám. Když jde o módu, tak jsem tuto akci ráda podpořila. Jsem strašně ráda, že jsem šla, protože to byl zážitek.“ 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků