Tvoje tvář má známý hlas

Tvoje tvář má známý hlas Foto: Super.cz/TV Nova

OBRAZEM: Rozjařený Vojtek v kroji, uplakaná Boho a Gránský jako král rozkoše ovládli Tvář

Sedmý díl show Tvoje tvář má známý hlas ovládly česko-slovenské hity. Na pódiu se střídala dojemná vystoupení i energická čísla.

Tentokrát se zapotil především David Gránský (30), který kvůli nemoci Vojty Drahokoupila (26) vystoupil hned dvakrát. Poprvé rozproudil porotu jako temperamentní Daniel Nekonečný (✝52), podruhé jako David Koller s kapelou Lucie, ve které si zahrál také porotce Jakub Kohák (47).

K slzám dojala svým vystoupením Jitka Boho (30) coby Iveta Bartošová (✝48). Písní Tři oříšky nakonec rozplakala i sama sebe a vysloužila si první místo. Pomyslnou stříbrnou medaili si odnesla Hana Holišová (42) jako Lucie Bílá (56) a bronzové místo obsadil Roman Vojtek (50) alias zesnulá folklorní zpěvačka Jarmila Šuláková.

OBRAZEM: Žhavá Beyoncé, dvojitý Leoš Mareš v kožichu i parádní Zagorka řádili ve Tváři

Přestože jeho maska vyvolala u diváků rozporuplné reakce, Romana Vojtka by za silikonovou tváří rozpoznal jen málokdo a tanečním vystoupením v kroji nadzvedl ze židle i hostující porotkyni Veroniku Arichtevu (36). Fanouškům v tomto kole chyběl už jen humor Ondřeje Sokola (50), který se kvůli chřipce natáčení neúčastnil a moderování zůstalo na Aleši Hámovi.

Podívejte se v galerii, jak se povedly všechny proměny. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků