Paige Bauer

Paige Bauer Profimedia.cz

V sexy prádle se vysmívá mužům a vydělává miliony. Po odchodu z armády si vojanda našla žhavou práci!

Třicetiletá Paige Bauer z Alabamy je veteránka amerického letectva, která se rozhodla radikálně změnit povolání. Předtím jí výplata prý sotva stačila na pokrytí nájmu, teď vydělává miliony jako žena, která na sociální síti ponižuje muže. A to zcela dle jejich přání!

Na sociální síti má placenou video stránku, kde prý denně vyřizuje stovky přání od mužů, kterým se líbí, když je v sexy oblečku coby domina ponižuje či se jim vysmívá.

Bývalá učitelka vydělává miliony sexy fotkami v prádélku: Kila navíc jsou žádaná!

Stránku si založila loni v únoru a jen v prvním roce za své služby inkasovala 1,3 milionu dolarů.

„Někteří muži chtějí, abych si dělala legraci z jejich penisu. Řada mých fanoušků jsou většinou v manželském svazku nebo mají dlouhodobý vztah, myslím si, že nemají moc dobrý sexuální život,“ nechala se v Daily Mailu slyšet bývalá vojanda, jež mužům plní jejich tajné fantazie.

Z tlouštíka hvězda posilovny. Obézní Rus zhubl 90 kilo a pochlubil se transformací snů

A někteří z nich neváhají platit měsíčně tisíce dolarů. To by asi jejich manželka koukala! Paige se díky neobvyklé práci podařilo splatit všechny dluhy, koupila si pozemek a v současnosti staví svůj vysněný dům. Nic ale nemá zadarmo.

„Makám mnohem víc než dřív, ale podle svých vlastních podmínek. Začínám kolem sedmé ráno a končím v jedenáct večer, dokud neusnu,“ prozradila, že si na pořádný balík nepřijde jen tak. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků