Kdo se pochlubil fotkou v plavkách?

Kdo se pochlubil fotkou v plavkách? Foto: archiv E. Čerešňákové, M. Konvičkové a N. Slovákové

10 českých krásek, které netrávily jaro za kamny: Podívejte se, kdo odhalil své tělo po zimě v plavkách

Měsíc duben teplotně příliš nepřál a podobně vypadá i začátek května. Komu se tedy naskytla možnost, odletěl do tepla. Dovolenou v zahraničí si dopřálo hned několik českých krásek. A to i přesto, že jsou stále destinace, kam se dá odletět, dost omezené.

Jednou z oblíbených lokalit jsou tak nyní Kanárské ostrovy. Na Tenerife vyrazila například zpěvačka Markéta Konvičková (28) s manželem a dcerou Amálkou, modelka Agáta Hanychová (37), která také vzala své děti, nebo modelka Eva Čerešňáková (36), která si ostrov jen chválí. „Za současných omezení a možností asi jedna z mála voleb, ale příjemná. Dokonce mám pocit, že je tady bezpečněji než v ČR. Všichni jsou opatrnější, respektují restrikce," svěřila se Super.cz Eva.

Markéta Konvičková se poprvé od porodu svlékla do plavek: Sledující jí vyčetla tučný zadek!

Na trochu delší cestu se vydala Nela Slováková (32), která se svým přítelem odletěla do Mexika. Ve stejné destinaci se aktuálně nachází i moderátorka Inna Puhajková (36).

Do luxusního letoviska na jihu Španělska odletěly krásky Nikol Švantnerová (29) a Tereza Budková (32). „Bylo to spontánní, byly jsme na kafi a řekly jsme si, že bychom někam vyrazily. Během pár dní jsme koupily letenky. Vše je tam otevřené, je tam příroda, historie, ale i beach cluby. Vyrazily jsme na týden,“ svěřila se Nikol k dovolené v Marbelle.

Vdávat se původně nechtěla: Teď se potetovaná rapperka Sharlota pochlubila zásnubním prstenem. Podívejte se na něj

A krásky Natálie Kočendová a Kateřina Kasanová (24) odletěly za teplem do Egypta, kde musí být z českých modelek rozhodně nadšení. Ve stejné zemi byla před pár dny i rapperka Sharlota. Zpěvačka se nyní nachází na Gibraltaru, odkud se pochlubila novým zásnubním prstenem. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků