Vévodkyně Kate se nebojí své outfity recyklovat.

Vévodkyně Kate se nebojí své outfity recyklovat. Profimedia.cz

I díky tomu ji obdivují lidé po celém světě: Pro zamilované portréty k výročí vévodkyně Kate opět zrecyklovala outfit

Pro focení zamilovaných portrétů k 10. výročí svatby s princem Williamem vévodkyně z Cambridge (40) zvolila modré zavinovací šaty značky Ghost. A není to poprvé. Outfit oblékla i v říjnu 2019 během návštěvy Pákistánu pro setkání s britským vysokým komisařem v Islámábádu.

Ze setkání sice nebyly pořízeny žádné oficiální snímky, ale fotografie se objevila na sociálních sítích. Šaty vyjdou v přepočtu na necelých 6 tisíc korun.

Kate obléká modrou poměrně často. Barvu zvolila například i při focení u příležitosti zásnub s Williamem v listopadu 2010. Šaty jí tehdy ladily se safírovým zásnubním prstenem, který jí William věnoval. Předtím ho jako zásnubní nosila princezna Diana.

Jste fanoušky vévodkyně Kate? Tohle je jeden z triků, díky kterým ji obdivují lidé po celém světě

Prsten ostatně nechyběl na prstě Kate ani při aktuálním focení. Kromě prstenu ji zdobil také diamantový přívěsek v hodnotě 267 tisíc korun z londýnského klenotnictví Asprey.

Jedním z mnoha důvodů, proč je Kate u lidí tak oblíbená, je její vytříbený vkus. Oděvy vždy volí s respektem k místu či příležitosti, na niž je obléká. Podle stylistů tím dává najevo, že své povinnosti bere vážně. Sympatické je lidem také to, že volí kousky z konfekce dostupné široké veřejnosti, které pak obléká i opakovaně.

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků