Nikol Moravcová na módní show

Nikol Moravcová na módní show Michaela Feuereislová

Nikol Moravcová ukázala Čechům poprvé své tělo v plavkách: „A naposledy,“ říká

Moderátorka a herečka Nikol Moravcová (32) ukázala své sexy křivky na módní show v plavkách. Ke kariéře modelky se ale prý rozhodně nevrací. "Jsem spíš parodie na modelku, bylo to jednou a naposledy," směje se Nikol, která stále víc prosazuje ve filmu a televizi.

"Předváděla se surfařská značka, což je pro mě srdeční záležitost a zároveň šlo o párty fitka, do kterého chodím několikrát týdně. Řekla bych k tomu, že jsem předváděla v Čechách plavky poprvé a naposledy," svěřila s úsměvem Novinkám Moravcová důvod, proč nabídku na předvádění přijala.

"Nepamatuji si, že bych kdy v Čechách předváděla plavky nebo prádlo. Dělala jsem v minulosti spíš fotomodeling, reklamy. Na přehlídky jsem nikdy moc nebyla, " vysvětluje.

Předvádět spodní prádlo a plavky přijala již před rokem v Turecku na Istanbul Fashion Week. "Taky jsem byla překvapená, že si mě vybrali. Turci jsou ale na plnější holky, to u nás se to hrotí na míry 90 - 60 - 90," říká.

K modelingu se krásná Nikol vracet nechce. Její prioritou je role moderátorky a herečky. "Modelkovské ambice žádné nemám, určitě to není moje parketa. Vím, kde je moje místo. Nemám na to postavu," směje se.

Moravcová zaujala televizní diváky nejprve v reklamě na bankovní instituci, kde si jako nevěsta brala devadesátiletého staříka. Zanedlouho půjde do kin film F. A. Brabce V peřině, kde hraje po boku Lucie Bílé (53). Moderovala i zákulisí novácké Talentmánie.

Společně s Nikol Moravcovou se na Holmes place beach párty objevily na módním mole Kateřina Sokolová, Eliška Bučková (30) nebo Lucie Váchová. Po dlouhé době vítězky soutěže Miss nezakryly svá pozadí šátky a předvedly se v celé své kráse. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků