Kate a William jsou svoji 10 let.

Kate a William jsou svoji 10 let. Profimedia.cz

Stále působí jako dvě hrdličky: Mrkněte se na zamilované snímky Kate a Williama k 10. výročí svatby

Kdo by byl řekl, že jsou princ William (40) a vévodkyně Kate (40) svoji už dekádu. O deset let a tři ratolesti později ale rozhodně nepůsobí o nic méně zamilovaně než v den jejich veselky. Na oficiálním instagramovém profilu Kensingtonského paláce se u příležitosti výročí pochlubili krásnými společnými portréty.

Snímky byly pořízeny tento týden fotografem celebrit Chrisem Floydem, který proslul fotografováním největších hvězd 90. let, jako jsou Oasis, Supergrass, The Verve, Paul McCartney, David Bowie nebo umělec David Hockney.

Usměvavá dvojice se nechala zvěčnit před domem i v oblíbené zahradě. Vévodkyně zvolila pro focení zavinovací šaty značky Ghost a na prstě jí nechybí ani rodinný zásnubní prsten se safírem.

Kate a William slaví 10 let od svatby: Jak probíhal jejich velký den, co následovalo po obřadu a na kolik veselka vyšla?

Ačkoliv jde o jejich výročí, Kate a William se dnes budou věnovat hlavně rodičovským povinnostem. Děti George (7), Charlotte, které bude v neděli 6 let, Louis (3) a jejich vzdělání je pro pyšné rodiče stále na prvním místě. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků