Milostné scény nepatří mezi herci k těm oblíbeným Video: Prima FTV

Žhavá milostná scéna jim připadala nekonečná: Laurinová a Němec se při natáčení pořádně zapotili

Herečka Sabina Laurinová (50) postelovým scénám příliš neholduje, ale při své profesi se jim zkrátka nevyhne. S kolegou Markem Němcem (41) už jich v seriálu Sestřičky Modrý kód natočili několik. Tentokrát se ale jejich milostné pletky zdály být nekonečné, a to kvůli chybě režiséra a pozdnímu příchodu kolegyně na plac.

V momentě, kdy se seriálový milenecký pár oddává vzrušeným polibkům, zapomněl režisér Vojtěch Moravec vyhlásit „stop“ a líbací scéna proto trvala o poznání déle. „Vojto, tys byl v kině?“ pustil se s nadsázkou do režiséra Marek Němec.

Jenže ani druhá klapka nevyšla podle přestav. Jak je z ukázky patrné, tentokrát se zapomněla herečka Renata Prokopová, která měla do pokoje milenců vtrhnout a jejich postelovou aféru včas zarazit. Nestalo se a herci museli v aktivitě pokračovat.

Laurinová si v seriálu připomene těhotenství. Od gynekologa, se kterým roli konzultovala, odcházela překvapená

Zatímco se štáb skvěle bavil a Sabina Laurinová skoro plakala smíchy, Marka situace značně vykolejila. „Ty vo*e, to bylo nekonečný. Tady už mi v určitý okamžik začalo překážet oblečení. Takhle to nechci nechat dojít,“ směje se herec.

Podívejte se na nevydařený záběr v ukázce. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků