Iva Kubelková Super.cz

Jaké je tajemství její krásy? Iva Kubelková podrobně popsala, jak se o sebe stará

Konečně se mohla načančaná a krásně oblečená objevit i jinde než na televitní obrazovce. Moderátorka Iva Kubelková (44) byla jedním z hostů při natáčení medailonku k oslavě 88. narozenin kosmetické legendy Olgy Knoblochové.

"Ráda bych jednou, jestli se toho vůbec dožiju, vypadala jako ona. Moc si jí vážím a taky je to po dlouhé době nějaká akce, kam může člověk jít a tak nějak si připadat jako za starých dobrých předcovidových časů," řekla Super.cz Iva.

Výživoví poradci bijí na poplach! Iva Kubelková si tuhle neuvěřitelnou postavičku udržuje hodně podivnou metodou

A jak se ona vypořádává s věkem, aby zanechal co nejmenší stopu na její tváři? "Starám se o sebe v rámci normálu ženy, která má dvě děti, rodinu a spoustu práce. Extrémně to nepřeháním, ale zase na sebe nekašlu. Ke kadeřníkovi chodím jednou za tři měsíce, na kosmetiku téměř vůbec," nevyhledává příliš často odborníky moderátorka.

"Je třeba si vychytat doma nějaké produkty, které člověku vyhovují. Důležité je pořádně tu pleť odlíčit, vyčistit a snažit se dodržovat klasické vzorce. A protože mě od porodu druhé dcery trošku trápí pigmentové skvrny, tak se snažím hodně dbát na to, jakmile sluníčko vysvitne, abych se hodně chránila a neopaluji se tolik jako dřív," dodala. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků