Kourtney Kardashian a Tarvis Barker

Kourtney Kardashian a Tarvis Barker Profimedia.cz

Ten se ale má! Kourtney Kardashian se pochlubila žhavým snímkem s novou láskou: Moc kůže nezakryla

Zdá se, že Kourtney Kardashian (43) hoří láskou k novému partnerovi Travisi Barkerovi (45), a nebojí se to ukázat. Po peprném přání, kterým jí bubeník poblahopřál k nedávným narozeninám, se televizní hvězda pochlubila žhavým snímkem v bikinách v náruči své lásky.

Na fotce má Kourtney titěrné plavky a Travis jí svírá výstavní zadeček. „Just Like Heaven“ (Jako nebe) popsala Kardashian snímek. Travis sdílel stejnojmennou píseň od skupiny Cure na své sociální síti.

A jako v nebi si nejspíš připadají. Dle zdrojů ji prý Barker zahrnuje pozornostmi a je z ní celý pryč. A i Kourtney působí po delší době šťastně. Trojnásobná maminka naposledy veřejně randila s modelem Younesem Bendjimou, ale vztah vydržel necelé dva roky.

Nejstarší sestra (42) Kim Kardashian ukázala křivky v bikinách, které skoro nejsou vidět: Tělový odstín trefila dokonale

I Barker je otcem, z druhého manželství má dceru Alabamu (15) a syna Landona (17). Právě to, že jsou oba rodiči, je údajně sblížilo. Spojováni jsou od ledna a Barker si už jméno Kourtney nechal dokonce vytetovat. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků