Salma Hayek

Salma Hayek Profimedia.cz

Nezvyklá barva vlasů Salmy Hayek: Kvůli natáčení má červenou hlavu

Vedle Lady Gaga (37) a Adama Drivera si v novém filmu Ridleyho Scotta zahraje také herečka Salma Hayek (57). Ta si nechala kvůli roli přebarvit své tmavé vlasy na červeno.

Fotografům se podařilo na natáčení filmu House of Gucci v Římě zachytit další hvězdu snímku. Salma ovšem musela změnit image, aby byla co nejvíce podobná Pině Auriemmě.

Režisér Vetřelce a Gladiátora spolupracuje s Lady Gaga: Takhle to pěvecké ikoně sekne v nové filmové roli

Pina byla kamarádkou 'černé vdovy' Patrizie Reggiani, exmanželky Maurizia Gucciho, vnuka zakladatele značky Gucci. Právě Pina měla policii povědět o tom, jak její kamarádka naplánovala a objednala jeho vraždu.

Patrizia za vraždu tehdy podle dostupných informací zaplatila 300 tisíc eur (necelých 8 miliónů korun), a to deset let poté, co ji Maurizio opustil kvůli mladší ženě. Nechtěla se totiž dělit, kdyby náhodou došlo k další svatbě, a chtěla, aby její dcery dostaly, co si zaslouží. Ve vězení strávila 18 let a nyní pobírá vysoké výživné, které si se svým ex domluvila dva roky před jeho smrtí.

Ve svatebkách jí to sekne: Lady Gaga si střihla roli nevěsty, ve skutečnosti se málem vdala dvakrát

Ve filmu se mají také objevit herci Al Pacino, Jared Leto, Jack Huston i Jeremy Irons. Film má být uveden 24. listopadu v USA. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků