Pepa Vojtek

Pepa Vojtek chce pod stromek čtvrté dítě se čtvrtou ženou

Zpěvák Pepa Vojtek (56) má tři děti se třemi ženami, takže musel před Vánoci jako každoročně řešit, jak se s nimi uvidí. Super.cz prozradil, že se současnou manželkou Jovankou pracují na čtvrtém potomkovi. "Dítě plánujeme, pracujeme na něm, ale necháváme to na přírodě," vysvětlil a přidal i odpovídající pohyby.

Pepa má z prvního manželství syna Josefa. "Tomu už bude pětadvacet, je dospělý, má svlj život, svoji práci. Bude u svojí mámy v Teplicích a spolu jsme domluvení na Silvestra," začal s výkladem, jak se uvidí se stávajícími dětmi, Pepa. S Valentýnkou, kterou mu porodila herečka Sabina Laurinová, se sejde 25. prosince. "A Mates je se svojí mámou na horách, tak se shledáme až po Novém roce," upřesnil navánočním večírku divadla Broadway v creperii U slepiček.

Zpěvák dokonce připustil, že dříve, než se stane počtvrté otcem, by klidně mohl být i dědečkem. "Když mi bylo jako Pepíkovi, už jsem ho měl. I když doufám, že on si ještě počká, aby se mi v kapele nesmáli," svěřil lídr skupiny Kabát. "Ale budu rád, když bude naše dynastie Pepů Vojtků pokračovat, syn už je čtvrtý s tímhle jménem," uzavřel. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků