Zac Efron a Vanessa Valladares se prý rozešli.

Zac Efron a Vanessa Valladares se prý rozešli. Profimedia.cz

Že by byl svalovec Efron opět single? Sexy herec prý už netvoří pár s modelkou, za níž přesídlil k protinožcům

Zdá se, že svalovec Zac Efron (33) je už zase single. O rozchodu s australskou modelkou Vanessou Valladares (25) informoval jako první The Daily Telegraph a nyní informace potvrdil ve svém rádiovém vysílání Kyle Sandilands, který tvrdí, že je má z první ruky.

„Můžu to potvrdit, včera jsem s ním mluvil,“ sdělil ve své show The Kyle and Jackie O Show. „Je to celkem čerstvé, šli si každý svou cestou. Žádné drama."

Zac a Vanessa byli spojováni od loňského léta. Trávili mnoho času v hercově australském pronajatém domě, kde byli ještě nedávno viděni spolu.

Zdroje z okolí páru je popisovaly jako nerozlučnou dvojici. Vanessa prý dokonce odsunula práci na druhou kolej, aby měla čistý rozvrh a mohla se Zacem cestovat.

Po delší době se objevuje s někým po boku: Pozornost hollywoodského fešáka Zaca Efrona upoutala tato modelka

Efron minulý měsíc fanouškům potvrdil, že točí druhou řadu netflixové dokumentární série Zac Efron nohama na Zemi. Ještě koncem března pak viděli dvojici hikovat v australských Modrých horách.

V prosinci loňského roku vyšlo najevo, že Zac prodává své sídlo v Hollywoodu. Mnozí tak začali spekulovat, že k protinožcům možná přesídlí natrvalo. Herec ani modelka se ke vztahu veřejně nikdy nevyjádřili. 

Kristýna Janoušková , Super.cz


Časová osa článků