Zpěvačka Elly natáčela videoklip. Super.cz

Lesní víla, nebo nevěsta? Zpěvačka krev a mlíko si písničky píše sama. První klip točila s nejkrásnějším mužem planety

Zpěvačka Elly je bílou vránou mezi svými vrstevnicemi, které spoléhají na textaře a skladatele. Svoje písničky si píše sama. "Možná právě proto, že jsem čekala, než s nimi budu spokojená, začínám až v jednadvaceti," vysvětlovala Super.cz půvabná studentka konzervatoře.

Ta si pro natáčení svého prvního oficiálního videoklipu, předtím natočila jeden na zkoušku, vybrala jako partnera bývalého nejkrásnějšího muže planety, držitele titulu Mr. Global 2016 Tomáše Martinku. To, že by ho chtěla sbalit, ale rázně popřela.

Čech se světovým titulem krásy se pochlubil novou láskou: O 9 let starší vizážistku poznal díky Evě Decastelo

"Je to rozhodně krásný chlap, ale jednak má partnerku on, a pak zadaná jsem už dva roky i já," upřesnila Elly, která na natáčení zvolila model, který připomínal svatební šaty. "Jsem pořád víc a víc zamilovaná, takže nechci nic naznačovat, ale klidně bych se vdávala," smála se Elly.

A kdo je jejím hudebním vzorem? Prý Beyoncé. "Tu miluju už odmalička. Obdivuju ji v technice zpěvu, ve všem, co dělá, i v tom, jak vypadá," svěřila Elly, která je ostatně minimálně svými křivkami nebo úsměvem svému idolu podobná. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků