Eva Čížkovská Super.cz

Figuru má lepší než jako striptérka v Discopříběhu: Eva Čížkovská během pandemie shodila 2 konfekční velikosti

Spousta Čechů během pandemie přibrala, ale najdou se výjimky. Herečka Eva Čížkovská (56) se pustila do hubnutí a má po padesátce lepší postavu než ve své legendární roli striptérky v Discopříběhu. "Pracuju na tom a je to dřina. Už to nejde tak jednoduše jako dřív, ve dvaceti nebo třiceti," řekla Super.cz.

A jak Eva hubne? "Mám spoustu kamarádů, kteří mi pomáhají. Absolvovala jsem několik bezbolestných radiofrekvenčních liposukcí. Když je hezké počasí, chodím cvičit ven, ale mám posilovnu i doma, dvakrát týdně jedu online jógu a pravidelně chodím na golf," vypočítala řadu svých aktivit.

Novou profesi si našla i herečka Eva Čížkovská: Nelekněte se, když vám striptérka z Discopříběhu bude prodávat byt či dům

Řeší samozřejmě i jídlo. "Jedu krabičky. Kamarádi si udělali krabičkové stravování, mají strašně moc programů, takže mi byl udělaný jídelníček na míru a ten taky pomáhá. Vlastně je to taková mozaika všeho," doplnila.

Shozená kila Čížkovská nepočítá. "Spíš to poznám podle oblečení, kdy jsem se v tuhle chvíli dostala na velikost S nebo XS podle značky. Předtím jsem měla L," prozradila. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků