Zuzana Miková je snem mnoha mužů. Do spánku Dyka se už ale nevkrádá.

Zuzana Miková je snem mnoha mužů. Do spánku Dyka se už ale nevkrádá. Michaela Feuereislová

Manžel Ivany Jirešové by slintal: Viktore, takhle božsky teď vypadá tvá exmilenka Miková

Podzimní románek Viktora Dyka (42), manžela hvězdy Ordinace v růžové zahradě Ivany Jirešové (42), s mladičkou a krásnou zpěvačkou Zuzanou Mikovou (24), už je minulostí. Talentovaná sexbomba, která by kromě koncertních pódií směle mohla konkurovat i vítězkám soutěží krásy, se konečně srovnala s rozchodem se svou ženatou láskou a konečně se začala znovu usmívat na lidi okolo sebe. "Už mě to přebolelo a jsem šťastná," řekla Super.cz rozzářená Zuzana.

"Bylo to pro mě hrozně těžké období, ale naštěstí je to už všechno za mnou. I žaludeční potíže jsou pryč," pochvalovala si na křtu cédéčka Miloše Dodo Doležala a Jaroslava Topercera Rockové Vánoce 2 půvabná tmavovláska. Ta si na albu střihla jednu z písní. Její expřítel Viktor Dyk se na rozdíl od prvního cédéčka tentokrát na projektu nepodílel.

Zuzana se s Dykem paradoxně poznala na Topercerově křtu cédéčka Česko-Slovenská Pocta 2011 Jiřímu Schelingerovi, na které Viktor přezpíval píseň Znám tisíc důvodů a Zuzana Léto s Tebou. A zatímco se Zuzanou Topercer dál spolupracuje, s Dykem už ho žádné další pracovní závazky nepojí.

A proč má nyní Zuzana tak skvělou náladu? "Nic za tím nehledejte. Žádného přítele skutečně nemám. Je mi prostě jen dobře," dodala Zuzana Miková. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků