Výměna manželek Video: TV Nova

Štěnice ve Výměně manželek? Žena musela kvůli kožním problémům vyhledat lékařskou pomoc

V premiérové Výměně manželek dojde opět k vyhrocené situaci. Hlavním tématem bude hygiena, kvůli které se náhradní manželé Iveta (42) a Jan (36) dostanou do sporu.

Iveta v průběhu svého pobytu v Brzici musí kvůli akutním kožním problémům navštívit lékaře. Hned po návratu hodlá svého prozatímního partnera a hlavu rodiny informovat o nepříznivých výsledcích.

„Tak jsem ti přišla říct, jak jsem dopadla u doktora. Nic moc, nepotěším tě, je to nejspíš od štěnice,“ spustí Iveta na Jana, který se proti takovému obvinění ohrazuje a myslí si, že má Jana kožní problémy ze psů, na které je alergická, nebo kvůli zanedbané hygieně.

Na výtku náhradního manžela reagovala „chcíplotinou“ aneb ve Výměně to zase vřelo!

„Můžeš to mít z koupání, naposledy ses koupala v sobotu a dneska je pondělí,“ pustí se do náhradní manželky. „Tady jsi na vesnici, chodíš po baráku, hladíš si psy a říkáš, že jsi na to alergická, tak se máš víckrát denně koupat. Říkala jsi, že máš i problémy s pokožkou, může to být ledacos,“ říká podrážděně Jan.

Iveta si ovšem stojí za tím, že její kožní obtíže začaly až po příjezdu do náhradní rodiny a že doktorka tvrdí, že nevzhledné skvrny na kůži mohou být mimo jiné i od štěnic. Je patrné, že takové obvinění, které není stoprocentně potvrzené, Jana rozčílilo a kritikou na konto své náhradní partnerky nešetří. „Je to i z hygieny, vždyť to jde na ní vidět, jen projde kolem a smrdí. Já nechci bejt sprostej, ale to není ženská, to je prostě degeš,“ nechá se slyšet na kameru.

Podívejte se na videoukázku. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků