Chloe Ferry

Chloe Ferry Profimedia.cz

Zase ten nepovedený Photoshop! Britská hvězdička si nedá pokoj s úpravami a fanoušci jí to dávají sežrat

Plastikami upravené britské hvězdičce Chloe Ferry (27) se už poněkolikáté dostává laviny hejtů na její přehnaně upravované fotky.

Na snímku z večírku s kamarádkou Bethan Kershaw si její sledující všimli, že chodník za pozadím Chloe nemá úplně rovné čáry a je na první pohled patrné, že je fotka vylepšená. Ač se jí v komentářích dostávalo desítek pochvalných zvolání na její vzhled, našli se tací, kteří na to upozornili.

„Podívejte se na ten chodník,“ napsal jeden a další se přidal: „Docela by mě zajímalo, jak v reálu vypadá, než abych koukal na tyhle přehnaně upravené fotky.“

Britská hvězdička vystavila své tělo v bikinách a pochlubila se, že zhubla téměř 13 kilogramů

„Chloe rozhodně potřebuje pomoc, protože není schopna přidat reálnou fotku sebe samotné,“ přidal se další, který nejspíš narážel i na filtry v obličeji, kde nemá jediný náznak textury pleti.

Tohle není poprvé, kdy se hvězdička potýká s komentáři na své fotky, jak se můžete podívat níže v galerii, na viditelné úpravy postavy upozorňují její sledující pravidelně, a přitom to Chloe nemá zapotřebí, vzhledem k tomu, jak na své postavě za poslední rok zapracovala, aby se cítila dobře.

Sexy snímek britská hvězdička pokazila zbytečnými úpravami: Fanoušci se do ní pustili, že by s tím měla přestat

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků