Gabriela Dvořáková

Gabriela Dvořáková Foto: Jan Tůma/FHM

Marešova exmilenka začala podnikat

Exmilenka moderátora Gabriela Dvořáková (30) začala podnikat. Poté, co se po rozchodu s nejslavnějším tuzemským moderátorem vytratila ze světa showbyznysu, rozhodla se, že si začne peníze vydělávat jinak než svými sexy křivkami. Chce si otevřít butik s oblečením.

„Před časem jsem se stala tváří jedné značky a to oblečení se mi natolik líbí, že jsem se rozhodla využít šance a otevřít si svůj vlastní obchod,“ svěřila se Novinkám Dvořáková, která podle svých slov ví, že hodně riskuje.

„Prozatím budu mít jeden malý krámek v mých rodných Strakonicích. Nebude to nic velkého, protože začínám, a dát do podnikání nějaké velké množství peněz se mi zatím moc nechce,“ vysvětlila modelka. Ta se také přiznala, kdo je jejím tajným mecenášem, který ji obchod sponzoruje.

„S financemi mi pomáhají rodiče, takže na to nejsem sama. Teď se už jen těším, až butik 2. května otevřu,“ přiznala Dvořáková, která si v posledních měsících naordinovala mediální prázdniny. Po dvouletém utajovaném vztahu s Leošem Marešem se není čemu divit.

„Jsem ráda, že nemusím chodit na žádné akce a nejsem středem pozornosti. Nikdo mě nesleduje a můžu konečně žít klidný život. Konečně jsem šťastná,“ dodala mladá modelka, která již několik měsíců chodí s milionářským synkem Jakubem Malinou. 

Karen Mchitarjan , Super.cz


Časová osa článků