Elis Mraz

Elis Mraz Michaela Feuereislová

Krutý žertík: Kamarádi si dělají srandu, že na mě nechce lézt ani koronavirus, říká zpěvačka

Zpěvačka Elis Mraz (28) za poslední rok moc příležitostí vystupovat před publikem neměla. Rozhodně ale nevěší hlavu a v době, kdy nemohla zpívat naživo, si našla jiné uplatnění. „Trávila jsem čas v rádiu, mám obrovské štěstí, že jsem dostala tu možnost moderovat,“ svěřila se Super.cz zpěvačka.

„Potom dělám ve studiu, píšu, vystupuji v dětském pořadu, těch aktivit je spousta, je to celkem pestré. Když se ten zpěv přidá, tak to bude plus, ale naučila jsem se existovat i bez toho,“ svěřila se Elis, která byla dlouhý čas ve spojení se svou rodinou jen přes telefon.

S blondýnkou je konec: Zpěvačka Elis Mraz změnila image a je z ní rusovláska, jak se vám líbí?

„My jsme taková rodina, že respektujeme opatření. Volali jsme si přes video chaty, dokonce i babička se to naučila. Až to půjde, všichni za mnou dorazí, těším se na ně. Myslím, že to všechno doženeme,“ prozradila nám zpěvačka, která pochází z Ostravy. I díky tomu, že je na sebe opatrná, zatím koronavirus neprodělala.

„Zatím o tom nevím, kamarádi si dělají srandu, že na mě nechce lézt ani koronavirus. Zatím musím zaklepat, že se mi to vyhýbá a vyhýbá se to i mým blízkým, uvidíme, jsem opatrná, tak snad se mi to vyhne i nadále,“ dodala zpěvačka. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků