Jennifer Lopez a Alex Rodriguez už netvoří pár.

Jennifer Lopez a Alex Rodriguez už netvoří pár. Profimedia.cz

A je po všem! Jennifer Lopez a Alex Rodriguez se oficiálně rozešli. Jaký byl důvod?

Po spekulacích o zrušených zásnubách, krizi a snaze ji zažehnat je se vztahem Jennifer Lopez (54) a Alexe Rodrigueze opravdu konec. Dnes už bývalí snoubenci to oznámili v prohlášení pro Today.

„Uvědomili jsme si, že nám to klape lépe jako přátelům, a těšíme se, že jimi zůstaneme. Nadále budeme spolupracovat a podporovat se ve společných obchodech a projektech,“ uvedla dvojice a vzájemně si popřála jen to nejlepší.

„Děkujeme všem, kteří s námi sdíleli laskavá slova a podporovali nás,“ uzavřeli s tím, že to je k věci jejich poslední komentář.

Rozešli se před 17 lety: Takhle dnes mluví Ben Affleck o bývalé snoubence Jennifer Lopez

Oznámení přišlo měsíc potom, co se objevily první spekulace o rozchodu. Ty ale pár obratem vyvrátil. Později přiznali, že vztah skřípe a snaží se na něm zapracovat. Zjevně se ale nezadařilo.

Lopez a Rodriguez se zasnoubili v březnu 2019 a na loňský rok plánovanou veselku jim překazila pandemie koronaviru. Několikrát svatbu posouvali, nakonec se jí ale vůbec nedočkali.

Jennifer byla zasnoubená pětkrát a u oltáře stanula třikrát. Zásnuby s Rodriguezem jsou už druhé, které jí nevyšly. Zasnoubení s Benem Affleckem v roce 2002 také nakonec skončilo rozchodem. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků