Charles Shaughnessy v Tak jde čas

Charles Shaughnessy v Tak jde čas Profimedia.cz

Poznali byste ho? Mrkněte, jak dnes vypadá fešák z Tak jde čas a gentleman Maxwell z Chůvy k pohledání

Britský herec Charles Shaughnessy (66) je českým divákům znám především ze dvou seriálů. Coby Shane Donovan se objevoval na televizních v obrazovkách v nekonečné sérii Tak jde čas. Ta se sice u nás vysílala v 90. letech, ale Shaughnessy díly natáčel už mezi lety 1984-1992.

Samotný seriál se ostatně vysílal v USA už od 60. let. Další rolí, kterou si čeští diváci jistě pamatují, je šarmantní vdovec Maxwell Sheffield v seriálu Chůva k pohledání. Příběh se točí kolem temperamentní chůvy tří dětí Fran Fine, jež se postupně stane nedílnou součástí rodiny. A jak už to tak bývá, do osamělého vdovce se chůva zamiluje, ale než vše skončí svatbou, ještě to řadu dílů potrvá…

Poznali byste ji? Mrkněte, jak dnes vypadá představitelka temperamentní Chůvy k pohledání

Charles Shaughnessy je i nadále aktivním hercem a jak je vidět, stárne s grácií. I po šedesátce je to šarmantní muž, jenž se neustále udržuje ve formě. Naposledy si zahrál prince Charlese v romanticky laděném snímku Harry & Meghan: Becoming Royal, který by asi ve světle současné situace mezi Harrym a královskou rodinou byl natočen trošku jinak. Na to, jak se Charles Shaughnessy změnil, se podívejte v galerii. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků