Emanuele Ridi

Emanuele Ridi Foto: Super.cz/Instagram E. Ridiho

Kuchař Ridi po 10 dnech hospitalizace s covidem: Nemoc s ním zamávala

Nedávno jsme jako první informovali o tom, že italský kuchař a podnikatel Emanuele Ridi (48) byl se středně těžkým průběhem covidu hospitalizován. Naštěstí se jeho stav po 10 dnech na lůžku zlepšil a bývalý účastník StarDance je zpátky doma, u své přítelkyně Sáry. Ta nám také prozradila, jak se Emanuele cítí.

„Je stále hodně unavený a bude na sebe muset dávat pozor. Ale to nejhorší máme snad za sebou,“ řekla Super.cz sympatická brunetka. V nemocnicích jsou kvůli koronaviru zakázané veškeré návštěvy pacientů, takže svou lásku 10 dní neviděla. Snažila se partnerovi alespoň zpříjemnit hospitalizaci nějakou milou pozorností.

„Pobyt v nemocnici za těchto zpřísněných podmínek bez návštěv nám pomohl zvládnout hlavně telefon a videohovory. Bylo možné posílat i balíčky s ovocem, sušenkami a tak dále, takže jsem se snažila, aby mu tam každý druhý den přišlo něco dobrého,“ prozradila dále Sára.

Adam Mišík už je z nemocnice doma. Proč mu ochrnula část obličeje?

Přestože nemoc doprovázená horečkou a oboustranným zápalem plic kuchaře zmohla a v nemocnici dle svých slov nechal 6 kilo váhy, blýská se na lepší časy a oba doufají, že mu bude v domácí péči jen lépe. „Jsem moc ráda, že už jsme zase spolu doma a postupně z nás ten strach a stres odpadává. Manu je bojovník, jsem na něj pyšná,“ dodává hrdě partnerka. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků