Adam Mišík už je z nemocnice doma.

Adam Mišík už je z nemocnice doma. Foto: archiv FTV Prima

Adam Mišík už je z nemocnice doma. Proč mu ochrnula část obličeje?

Před několika týdny zradilo Adama Mišíka (25) zdraví. Mladý zpěvák se nepotýkal s nemocí covid-19, jak by se v této době dalo předpokládat, ale musel být hospitalizován ze zcela jiného důvodu. Z důvodu infekčního onemocnění mu dokonce ochrnula část obličeje.

Když nyní herce a zpěváka propustili z nemocnice, tak pro Super.cz promluvil o boji s infekční nemocí. „Už jsem naštěstí v pořádku,“ svěřil se nám Adam.

Přestože média spekulovala o tom, že Mišík trpěl boreliózou po kousnutí klíštěte, mladý umělec tuto diagnózu popřel. „Borelióza to nebyla, ale nechci být konkrétní, o co přesně šlo. Není to ani důležité. Lidé mají horší starosti, než mou nemoc. Naštěstí to byla jednorázová záležitost, infekce se dostala do hlavy a to bylo dost nepříjemné. Není to ale nic definitivního,“ říká Adam.

Vladimír Mišík se po ukončení hudební kariéry ozval fanouškům. Popsal, jaké ho trápí bolestivé onemocnění

Syn slavného otce Vladimíra Mišíka má od lékařů zatím nařízený klid. Pomalu ale už v domácím prostředí začíná pracovat. „Jsem mladý a tělo se z toho dostalo snadno. Dávám si jen klid od nějakého sportování,“ říká Adam a dodává: „Jsem rád, že můžu doma skládat, píšu do šuplíku. Za půlrok, kdy jsem zavřený doma, jsem toho stihl dost napsat. S mým projektem HILLS 97 chystáme nové věci a já se na to těším,“ uzavřel Adam Mišík. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků