Kim Kardashian a Kanye West se rozvádějí.

Kim Kardashian a Kanye West se rozvádějí. Profimedia.cz

Kim Kardashian požádala o rozvod a Kanye West jí konečně odpověděl: Co požaduje po odloučené manželce?

Kim Kardashian (41) 19. února podala oficiálně žádost o rozvod s Kanyem Westem (45) a rapper na ni nyní odpověděl. Žádá střídavou péči o jejich čtyři děti North (7), Sainta (5), Chicago (3) a Psalma (23 měsíců). Podle soudních dokumentů, které získal k nahlédnutí portál E! News, jsou s Kim zajedno.

I televizní hvězda si podle všeho vyžádala střídavou péči. Shodli se také na tom, že si každý uhradí výdaje spojené s rozvodem a ani jeden na toho druhého nebude hradit výživné. Jako důvod odloučení uvedli neslučitelné rozdíly a majetkové vyrovnání by mělo následovat.

Hodlají se řídit předmanželskou smlouvou a oba uvádějí, že je rozchod vzájemný. Že to mezi manželi skřípalo, se spekulovalo celé dlouhé měsíce. Westovo veřejné zhroucení a následné očerňování manželky a její rodiny vztahu asi moc neprospělo.

Z toho se vám zatočí hlava! Pokud se opravdu rozvedou, budou si Kim a Kanye dělit majetek za více než 46 miliard

Po novém roce se tak provalilo, že se opravdu schyluje k rozvodu. Kim, z níž se nedávno stala dolarová miliardářka, se zaměřuje hlavně na práci, které má nad hlavu, a péči o děti. Ani jeden z páru se k rozvodu zatím veřejně nevyjádřil. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků