Slováčkové je velmi líto kolegů se závazky. Super.cz

Finanční rezervy se tenčí. Aničce Slováčkové naspořené peníze vystačí už jen pár měsíců

Po několika měsících znovu vystoupila na veřejnosti. Anna Julie Slováčková (26) byla jedním z účinkujících online koncertu, který pořádala Monika Trávníčková. Přestože nezpívala před velkým publikem, ale jen hrstkou kolegů a jejich blízkých, byla nervózní.

„Já online koncerty zvládám těžko. Chybí mi potlesk a reakce lidí. Po roce, co jsem nestála na pódiu, se mi vrátila tréma, kterou jsem měla ve svých patnácti letech,“ řekla Super.cz pár minut před vystoupením Slováčková.

I když jsou s Felixem od sebe, vídají se denně. Podívejte se, jak to teď sluší Dádě Patrasové (64)

S úbytkem vystoupení se také vyprázdnila zpěvaččina kasička. „Jsem velký šetřílek. Mám našetřeno na horší časy a ještě nějaký ten měsíc to půjde zvládnout. Pokud se to ale nerozjede v září, tak se toho obávám.“

Slováčková myslí hlavně na své kolegy, kteří jsou na tom hůř než ona. „Bydlím sama v bytě, nemusím platit hypotéku, nemám děti, tak se mi žije poměrně lehce. Moji kolegové, kteří závazky mají a musí živit rodinu, jsou na tom podstatně hůř. Vůbec si nedovedu představit být v jejich kůži,“ kroutí hlavou Anna Julie Slováčková. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků