Nick Cannon

Nick Cannon Profimedia.cz

Jedna mu před třemi měsíci porodila dceru a další s ním čeká dvojčata: Exmanžel Mariah Carey bude šestinásobným otcem

Televizní moderátor a herec Nick Cannon (40) se brzy stane šestinásobným otcem.

První děti má Nick se zpěvačkou Mariah Carey (52). V manželství, které trvalo 8 let, se jim narodila dvojčata Moroccan a Monroe.

Další dvě děti mu porodila přítelkyně Brittany Bell. Bývalá Miss Arizona mu porodila syna Goldena (3) a na loňské Vánoce přivedla na svět dceru Powerful Queen. O tom, že čekají druhé dítě, informovali v červnu loňského roku, kdy ještě chodil s modelkou Jessicou White. Ta mu na nevěru přišla skrze Instagram, kde našla Bell.

Ex Mariah Carey a jeho krásná Miss představili druhé dítě. Mocné jméno holčičky vás dostane

Přes stejnou sociální síť nyní sdílela snímky dýdžejka Abby De La Rosa (30) a to už společně s Cannonem. Těhotenské snímky tak ukázaly, kdo je otcem dvojčat, které hudebnice čeká a o čemž se během těhotenství doposud nezmínila.

Aby toho nebylo málo, Valentýna prý Nick trávil ještě s další ženou, která už nyní video s ním na svém profilu nemá. Lanisha Cole si dokonce nechala vytetovat jeho jméno, ale rozchod přišel na konci února.

Cannon se zatím objevuje na profilu obou matek svých dětí, ale na svém žádné vyjádření nedal. Šestinásobný tatínek bude mít co dělat, aby stihl vychovávat všechny děti. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků