Johnny Galecki alias Leonard z Teorie velkého třesku

Johnny Galecki alias Leonard z Teorie velkého třesku Profimedia.cz

Poznali byste ho? Podívejte se, jak dnes vypadá fyzik Leonard z Teorie velkého třesku

Herec Johnny Galecki se do diváckého povědomí nejvíc dostal díky roli fyzika Leonarda Hofstadtera v sitcomu Teorie velkého třesku. Sympatický herec je ovšem známý i v roli Davida Healyho v seriálu Roseanne.

Rodák z belgického městečka Bree se ve třech letech odstěhoval s rodiči do USA. Herectví se věnoval už dětství, kdy si zahrál v několika divadelních představeních. Už jako puberťák si zahrál ve filmu Vánoční prázdniny a další role na sebe nenechaly dlouho čekat.

Johnny Galecki hraje rád se synem na kytaru.

Všichni ho ale znají především ze zmíněné Teorie velkého třesku. Fyzika Leonarda byste v něm ale dnes těžko poznali. Herec vypadá čtrnáct let od začátku natáčení úplně jinak. Dnes je mu 45 let a s vousy vypadá mnohem mužněji a pro dámy jistě atraktivněji.

Pamatujete si na blonďatého šprta z Kroku za krokem? Mrkněte, jak vypadá coby čtyřicátník!

Vztahy mu ale zatím moc nevycházejí. Loni se rozešel s o 23 let mladší modelkou Alainou Meyer, s níž má syna Averyho (1,5). V minulosti Johnny chodil i se svou hereckou kolegyní ze seriálu Kaley Cuoco alias Penny. Vztah mu nevyšel ani s herečkou Kelli Garner, s níž randil dva roky. Nyní je sympatický herec volný, ale většinu svého času věnuje práci a synovi. Zjevně má ale slabost pro mladší a půvabné ženy. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků