Bohuš Matuš Super.cz

Už nezpívá jen doma v obýváku: Bohuš Matuš je rád alespoň za online koncerty, kterými pomáhá

Na jevišti v divadle zpíval publiku naposled před několika měsíci. Bohuš Matuš (48) je ale rád, že se alespoň občas dostane k mikrofonu. Nyní začal zpívat na online koncertech, jejichž výtěžek jde na pomoc potřebným.

„Jezdím online koncerty, kde je Dan Hůlka, Mirek Etzler nebo Kateřina Brožová. Koncertujeme a díky tomu pomáháme penězi, kde je potřeba. Nejdřív to bylo pro chlapečka, který měl autonehodu, teď to byly dvě zoo a příští týden zase jedeme k Mirkovi potěšit tam posluchače. Zpívám skoro každý týden, jednou minimálně,“ svěřil Super.cz Bohuš Matuš, kterého jsme potkali na kostýmové zkoušce představení Láska nebeská.

Roli tatínka si Bohuš Matuš naprosto užívá: Dcerku Natálku přebaluje, koupe i krmí

„Čeká mě role profesora, je to krásná činoherní role, kde zpívám asi 4 písně Waldemara Matušky a jsem za to strašně moc rád. Režisér Zdeněk Zelenka je hodný a milý, a tak se nebojím tu činohru hrát,“ prozradil zpěvák, kterého v muzikálu čeká první činoherní role v životě. Na svém repertoáru má ale písně Waldemara Matušky už několik let.

„Waldemar Matuška mě provází od 14 let, kdy jsem ho někde slyšel v autobuse, když byl zakázaný a někdo si ho pouštěl. Tam jsem se strašně zamiloval do toho hlasu. Waldu zpívám vždycky a má to úspěch,“ dodal s úsměvem zpěvák. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků