Jitka Sedláčková

Jitka Sedláčková Foto: Super.cz/TV Prima

Svateb se bojí, ale před oltář se stejně postavila: Hvězda seriálu Polda se předvedla jako netradiční nevěsta

Herečku Jitku Sedláčkovou (60) mohou diváci vídat už čtvrtou sezonu v seriálu Polda, kde hraje barmanku a kamarádku Davida Matáska (58). Přestože v reálu se Jitka před oltář ještě nepostavila, díky postavě Vandy si mohla na nevěstu alespoň zahrát.

V jednom z rozhovorů herečka prozradila, že není velkou fanynkou sňatků. „Svateb se bojím, mám pocit, že bych se zavázala a že bych se pak musela smluvně rozvazovat, což se mi úplně nechce,“ řekla pro Showtime.

Jitka má v poslední době nejeden důvod k radosti a celá září. Nejenže se brzy stane babičkou, ale v jejím životě je také nový muž. Herečka dokazuje, že na lásku není pozdě v žádném věku. „Jsem zamilovaná. Chtěla bych říct, že nic nekončí, žena i muž mohou být zamilovaní kdykoliv, a pokud se cítí na všechny úkony související s láskou, tak proč ne,“ rozesmála se.

Barmanka (60) z Poldy popsala zkušenosti ze sociálních sítí: „Máš hezký prsíčka“, píšou jí muži

V divácky úspěšném seriálu je jejím vyvoleným herec Ondřej Pavelka v roli majora Fišera, se kterým si užila vcelku netradiční veselku. Od oltáře odcházela v neobvyklé obuvi a na hlavě měla věneček, který byl vytvořen z vánoční výzdoby.

„Byla jsem velmi spokojená se šaty, ke kterým jsem dostala bílé Martensky. Když jsem to v tu chvíli viděla, smála jsem se, ale řekla jsem, že v tom půjdu. K Vandě to patří. Je to hostinská, ale kdybych se vdávala já, šla bych úplně jinak oblečená,“ přiznala herečka. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků