Okamžik, kdy Caroline Jurie (druhá zleva) stahuje vítězce Mrs. Srí Lanka korunku z hlavy.

Okamžik, kdy Caroline Jurie (druhá zleva) stahuje vítězce Mrs. Srí Lanka korunku z hlavy. Profimedia.cz

Šokující finále soutěže krásy má dohru: Úřadující Mrs. World skončila po skandálu v rukou policie

Finále soutěže krásy Mrs. Srí Lanka má nepříjemnou dohru. Úřadující Mrs. World Caroline Jurie (28) byla zadržena policií poté, co právě korunované vítězce, jíž se stala Pushpika De Silva (31), strhla korunku z hlavy. De Silva poté dle svých slov skončila v nemocnici kvůli zranění hlavy.

Skandál na soutěži krásy: Kolegyně ještě na pódiu strhla vítězce korunku. Žena skončila v nemocnici

Jurie v závěru finále soutěže krásy měla novou vítězku korunovat. To se také stalo, následně se ale chopila mikrofonu a řekla, že podle pravidel se soutěže nesmějí zúčastnit rozvedené ženy. Následovalo strhnutí korunky.

Organizátoři vzápětí slova Jurie vyvrátili a na pravou míru uvedli, že De Silva je s manželem v odloučení, ale není rozvedená. Poškozená musela po incidentu dle svých slov vyhledat lékařské ošetření.

V rukou policie spolu s Jurie skončila ještě jedna modelka. „Policie zadržela Caroline Jurie a modelku Chulu Padmendru kvůli nedělnímu incidentu na základě obvinění z ublížení na zdraví a trestné činnosti,“ citoval web BBC policejního mluvčího. Obě ženy byly propuštěny na kauci, 19. dubna by měl proběhnout soud.

Miloš Zapletal: Na které Miss vzpomíná nejradši, proč ho lákali zpět a co říká na současné soutěže krásy?

„Jsme hluboce znepokojeni a upřímně litujeme chování současné držitelky titulu,“ uvedli mj. v prohlášení organizátoři soutěže Mrs. World. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků