Leona Šenková

Leona Šenková Profimedia.cz

Pandemie se neptá: Kovaná rockerka ze SuperStar spolupracuje s televizí, kde jede hlavně dechovka

Zpěvačka Leona Šenková (28), kterou si diváci pamatují z první řady Česko Slovenské SuperStar, musí stejně jako celá řada dalších umělců řešit, že se v době pandemie koronaviru nevystupuje.

Zpěvačka naštěstí pracuje ve školce, a tak nemusí řešit existenční potíže. Hudba jí ale velmi chybí. Šenková je tělem i duší rockerka, ale v nouzi zazpívá jakýkoliv žánr. A to i ten nejpřekvapivější!

Finalistka SuperStar je opět sama. Po sedmi letech se rozešla s otcem svého dítěte

„V této době také spolupracují s TV Šlágr. Spousta mých známých, přátel i fanoušků byla trochu v šoku, ale věřte nebo ne, vyrůstala jsem na lidových písních a už jako malé dítě hrávala na akordeon. Správný zpěvák má zazpívat vše a já ráda udělám radost svým zpěvem, jak rockerům, tak seniorům i dětem. A narovinu, jsem také ráda, že vůbec mohu zpívat,“ řekla Super.cz Šenková, jež kvůli koronaviru přišla o řadu zajímavých hudebních příležitostí.

„Minulý rok jsem také dělala konkurz do muzikálu Touha od Mirjam Landy, ale i to bylo bohužel kvůli pandemii zrušeno. V této době, kdy je vše omezené, nesmíme ztrácet naději, dokud jsou naše děti a rodiče zdraví, pak se vše dá zvládnout, chce to jen sílu v sebe sama,“ neschází zpěvačce odhodlání. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků