Už ani u slavných nepoznáte přírodní nebo umělá prsa. Slavné ženy ví, ke komu na prsa

Jsou krásné, slavné a o jejich nadupaných dekoltech se často spekuluje.
Klinika Yes Visage a.s.

Klinika Yes Visage a.s. Foto: Klinika Yes Visage a.s.

Ať už mají prsa vlastní nebo jim k záviděním hodným vnadám napomohl plastický chirurg, pokud se v budoucnu rozhodnou pro změnu, tak ví, kam jít za nejlepšími. A my vám to prozradíme.

O prsou Simony Krainové se hodně mluví. Jsou její vlastní, ale až bude třeba, ví kam jít.

FOTO: Klinika Yes Visage a.s.

O prsou Simony Krainové se občas spekuluje. „Pokud bych plastiku chtěla, vím kam. Tělo i obličej mě živí a až se přestanu kamarádit se zemskou přitažlivostí, nebudu zbytečně čekat. Nevím, proč by moje bradavky měly líbat zem,“ svěřila se s humorem modelka Simona Krainová, která na své domovské Klinice YES VISAGE absolvovala už populární liposukci SlimLipo.

Operní pěvkyně Andrea Kalivodová se rozhodla svým vnadám navrátit původní pevnost a tvar.

FOTO: Klinika Yes Visage a.s.

Hezká prsa i bez implantátů

Novým dekoltem se pyšní i Andrea Kalivodová, ovšem bez implantátů. Andrea neřešila jen estetické, ale i zdravotní hledisko: „Je mi 44 a elastičnost, pružnost kůže…víme všichni, že nějaká gravitace funguje. Když žena cítí, že něco má udělat, tak ať to udělá. A ať to se svým svědomím a sama se sebou zkonzultuje a neohlíží se na nikoho. Samozřejmě v korespondenci s její spokojeností, zdravím a tím, aby každá žena byla sama sebou. Důležité je také svěřit se do rukou správných odborníků,“ okomentovala svůj čerstvý zákrok na Klinice YES VISAGE operní pěvkyně.

Pro bývalou modelku Petru Faltýnovou byl plný dekolt snem odjakživa.

FOTO: Klinika Yes Visage a.s.

Prsa místo push-upek

„Jako mladá jsem měla z malých prsou velký komplex. Proto už dávno plastika,“ vysvětluje Petra Faltýnová, s tím, že si svůj život bez plného dekoltu již nedovede představit. „Zvažovala jsem to dlouho, ale přála jsem si mít prsa úměrná k mé postavě a nemuset si donekonečna pomáhat supervycpanými podprsenkami,“ popsala svůj pocit před zákrokem na Klinice YES VISAGE Česká Miss Earth 2014 Nikol Buranská.

Krásná Miss Nikol Buranská už push-upky nepotřebuje

FOTO: Klinika Yes Visage a.s.

Novinky v plastikách

Se vzhledem prsou jsou spokojena jen 2 % žen a plastiku zvažuje dokonce třetina z nich. Hezký tvar lze získat modelací, zvětšením, zmenšením, případně kombinací. O plastiku u předních specialistů na prsa na Klinice YES VISAGE je velký zájem nejen mezi slavnými. Disponují nejmodernějšími šetrnými technikami, kdy jizva spojená se zákrokem nepřesahuje 3 cm, což je podstatně méně oproti standardně využívaným metodám. Nabízí také všechny novinky jako moderní odlehčené či přirozeně se chovající implantáty, které se zcela přizpůsobují poloze těla a působí identicky jako prsa vlastní.

Více o moderní plastice prsou na www.yesvisage.cz/prsa

Klinika YES VISAGE disponuje největšími odborníky na moderní operace prsou

FOTO: Klinika Yes Visage a.s.

Kam (nejen) na prsa

Toužíte po změně? Mnohdy je to snazší, než si myslíte. Důležitou volbou je konzultace u správného odborníka. I vy můžete vybírat z více jak 300 profesionálních služeb a stát se jedním z 30.000 spokojených klientů, které pětihvězdičkově recenzovaná Klinika YES VISAGE ročně obslouží. Navíc od roku 2020 s vítězným titulem Nejdůvěryhodnější značka estetické kliniky v největším nezávislém spotřebitelském hodnocení.

Více na www.yesvisage.cz

Dokáže plastika prsou změnit život? Podívejte se ve videu:

Zvětšení a modelace prsou na Klinice YES VISAGE

Klinika Yes Visage a.s.


Časová osa článků