Co má společného Tereza Ramba se svou krásnou maminkou? Super.cz

Obě působí jako víly. Jak moc si je Tereza Ramba podobná se svou půvabnou maminkou?

Své soukromí si střeží. Tereze Rambě (33) se podařilo utajit svatbu s akrobatem Matyášem Rambou, snaží se před médii skrývat tvář svého dítěte a doposud například oficiálně nepotvrdila ani jeho pohlaví, ani jak se přesně jmenuje.

O to bylo vzácnější, když nás Tereza Ramba přizvala na focení vlastnoručně navržených šatů z fair trade kolekce Doma, kterou fotila s maminkou, babičkou i nevlastní sestrou. Všechny zmíněné ženy sice vypadají každá rozdílně, ale bylo zřejmé, že jsou si v zásadních věcech podobné.

Ptali jsme se amatérských modelek, jak jsou si podobné. „Tereza je stejně splašená. Někdy rychleji jedná, než si to rozmyslí. Taky jsme si podobné v tom, že pořád uklízíme,“ práskla na dceru v rozhovoru pro Super.cz její půvabná maminka a sympatická umělkyně jí přitakala. „Občas máme pocit, že musíme být ve všem perfektní. To ale ženy prosím nedělejte,“ uvedla Tereza.

Maminka s dcerou se shodly na tom, že jsou si velmi podobné v tom, jak silně a oddaně milují své děti.

Povstala z pískoviště a točí dva filmy: Tereza Ramba se bojí o svou geniální paměť. Jsem úplně vykojená, směje se

Martina s humorem uvedla, že k pózování před objektivem fotoaparátu svolila pod nátlakem. „Když mě oslovili, řekla jsem, že do toho rozhodně nepůjdu. Terezka má kouzlo a je urputná, tak to nakonec stejně dopadne, jak si sama naplánuje,“ řekla Martina Kobolková.

Z našeho rozhovoru vyplynulo, že Ramba nemá zrovna vytříbený vkus pro oblékání. To vyznělo paradoxně v prostředí, kde se fotila éterické kolekce, kterou Ramba navrhla. „Terezka má velmi osobitý styl. To je pravda,“ prozradila o dveři její maminka. „Dodneška to má tak, že na sebe vezme, co zrovna najde. A je jedno, jestli to bude Matyáše, nebo babičky. Vypadá pak, že to vytáhla z popelnice a bylo to ještě o dvě čísla větší,“ smála se. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků