Michaela Kuklová

Michaela Kuklová Herminapress

Jak slaví Velikonoce herečka Michaela Kuklová? Vajíčka sice nabarví, ale z koledníků má trauma

Sice už druhé Velikonoce slavíme v nouzovém stavu, to však nebrání tomu, abychom alespoň nabarvili vajíčka nebo upekli beránka. Období vítání jara má ráda i herečka Michaela Kuklová (53), dokonce z celého roku nejvíc. „Mám jej nejraději, možná i proto, že jsem na jaře narozená,” sdělila Super.cz herečka, která za pár dní oslaví 53. narozeniny.

„Naši mě k tradicím nevychovali, ctili jsme jen Vánoce a na Velikonoce se nabarvila vajíčka, maximálně koupil beránek,” dozvěděli jsme se od představitelky pohádkových princezen. Na stole jí pár ozdobených kraslic nikdy nechybí, ale koledníkům s pomlázkou raději neotvírá.

Po prodělané rakovině podstoupila Míša Kuklová další kontrolní vyšetření. Už zná výsledky

„Taky jsem měla trauma z koledníků. Takže symbolicky nabarvím pár vajíček, ale koledníky nevítám,” svěřila se Michaela Kuklová, která dobu lockdownu celkem zvládá. Dokonce se našla novou činnost, do které se pustila. „Syn už je v pubertě a nejraději čas tráví sám, nebo s kamarády alespoň po telefonu. Partner má malého syna na Moravě, takže tam tráví dost času a já si našla zaměstnání na doma. Maluji na zakázku lidem portréty, ale i jiné motivy. Nejvíc vnoučata. Takže my se máme vlastně pořád dobře,“ dodala s úsměvem oblíbená herečka. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků