Anna Slováčková

Anna Slováčková

Takhle s kůží na trh ještě nikdo nešel! Anna Slováčková ukázala celulitidu a promluvila o svém boji

Zpěvačka Anna Slováčková (26) se rozhodla jít s kůží na trh. Zatímco většina žen se snaží na Instagramu ukazovat své dokonalé křivky, používají různé filtry a retuše, Anička se rozhodla ukázat pomerančovou kůži. A to takovou, jakou ji opravdu má.

Běhěm boje s rakovinou hodně přibrala a s celulitidou bojuje. Sama to přiznala a rozhodla se o boji s ní promluvit.

"Ke stehnům se za poslední rok přidala i lýtka, pár míst na břiše, dokonce i na rukou. Upřímně - neměla jsem ji na sobě nikdy ráda. A přes veškerou lásku, kterou se k sobě snažím vybudovat, právě ta k celulitidě je pro mě nejtěžší. Zkusila jsem naprosto všechny možný cesty, jak se jí zbavit. Ale i v době, kdy jsem byla v nejlepší fyzické kondici, tak tam prostě vždycky byla a smála se mi přes zrcadlo,“ promluvila o celulitidě Anička, která poslední měsíc upravila stravu, pitný režim, denně se snaží ujít 6 kilometrů a nohy masíruje zábaly z bahna. Používá také krémy a nosí legíny, které pomáhají mikrocirkulaci.

Koukej, co se za rok může všechno změnit: Slováčková vyhrála bitvu s těžkou nemocí a píše o nové lásce

Po měsíčním boji nyní ukázala první výsledky. "Kde stoprocentně vidím výsledek, tak je břicho. To se mi dalo do pohybu dost slušně a odtud ta celulitida zmizela úplně. Mám celkem velký úbytek na centimetry (nejvíc v pase - 5cm, na stehnech - 1,5cm), jsou podle mě o dost víc vyhlazené a na nějakých místech celulitida ustoupila,“ dodala Anička, která chce v boji s celulitidou pokračovat i nadále. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků