Ondřej Rychlý

Ondřej Rychlý Foto: Michaela Feuereislová

Ondřej Rychlý prozradil tajného koníčka: Sladká záliba mu pomáhá zvládat těžkou dobu

Má za sebou karanténu, při které si užíval nejen malého synka Tobiáše, ale také tajného koníčka – pečení. Herec Ondřej Rychlý tuhle svoji dovednost během následujících dní využije.

„Doma hodně peču a vždycky u toho relaxuju, jen mi nikdo nesmí do kuchyně,“ řekl Super.cz Ondřej. A pochlubil se prvními minivěnečky s vanilkovou náplní, do kterých se pustil během karantény. Výrobky dává ochutnat i dětem od sousedů, pochopitelně si na nich pošmákne rodina.

Protože s partnerkou a Tobiášem (2,5) bydlí v poměrně pěkné přírodě nad pražským Smíchovem, využívají okolo rostoucích jabloní a jejich úrody. Takže i třikrát týdně peče jablečné koláče. „Maminka na mě žárlí, že nestihne přijet, než to sníme,“ se smíchem nám vyprávěl herec, který se chce v sobotu pustit do velikonočního mazance.

Velikonočnímu mlácení žen nefandí: Ondřej Rychlý prý bere pomlázku na partnerku z donucení

„Sám mazanec sice nejím, ale pro rodinu ho udělám. V plánu mám zaměřit se i na zdravé pečení,“ doplnil. Sladká záliba mu pomáhá zvládat také úzkost z této doby. Stejně jako procházka v nedaleké přírodě, telefonování s rodinou, přáteli a práce. 

Vlaďka Merhautová , Super.cz


Časová osa článků