Andrea Bezděková

Andrea Bezděková Foto: archiv B. Rajské

Měla velký strach o svou hřívu. Jak dopadl tento vlasový experiment přítelkyně fešáka ze Slunečné?

Když zhruba před rokem začala Andrea Bezděková (27) předvádět pro salon Beaty Rajské (59), tak byla velmi potěšená. Modelka považovala spolupráci s přední českou módní designérkou za jeden z vrcholů, který u nás může zdolat.

Nejkrásnější Češka roku 2016 měla velkou radost, že si ji spolu s Karolínou Kopíncovou a Denisou Spergerovou vybrala jako tvář kolekce Paradise. Kopíncová a Spergerová mají za sebou nafocení tmavé části kolekce, s Andreou Bezděkovou se nyní fotila ta barevná část. „Dělaly jsme si legraci, že je to veselý výstup z covidové doby. Tím, že je to veselé a barevné, tak mi to připomíná, že se všichni těšíme na jaro,“ říká Bezděková.

První zamilovaná fotka hvězdného páru: Marek Lambora poprvé promluvil o vztahu s krásnou Miss Bezděkovou

Vizuálním spojením kampaně jsou kudrnaté vlasy modelek. S afrem musela po focení bojovat také Andrea. Naštěstí kvalita jejích vlasů nepřišla k úhoně. „Už jsem takové vlasy jednou měla. Dost zásadně to poznamenalo moje vlasy. Věděla jsem, že si to nesmím nechat dlouho. Smyla jsem to, aplikovala jsem litry masek a kondicionéru a vlasy jsou naprosto v pořádku,“ oddychla si Andrea Bezděková. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků