Čech Milan se přihlásil až v průběhu natáčení slovenské Svatby.

Čech Milan se přihlásil až v průběhu natáčení slovenské Svatby. Foto: TV Makríza

Čech naboural průběh slovenské Svatby na první pohled: Kuriózní situaci musela Markíza řešit s vlastníkem licence

Základním pravidlem show Svatba na první pohled je spojit dva lidi, kteří se nikdy předtím neviděli, ale podle odborníků k sobě patří. Na tomto principu funguje reality show po celém světě, a ještě v žádné zemi se pravidla neporušila, až doteď. Ve slovenské verzi pořadu došlo ke kuriózní situaci.

Poprask vyvolal Čech Milan Benda, který se přihlásil až v průběhu natáčení s tím, že chce bojovat o jednu z nevěst, která už však měla tou dobou přiděleného ženicha. Znal ji totiž z dřívějška, Milan se živí jako fitness trenér a sympatická Tereza k němu začala chodit na lekce, aby měla do svatebních šatů perfektní figuru.

„Byla velmi milá a moc hezky mluvila o svatbě a doufala, že jí najdou někoho, s kým by jí to mohlo vyjít. Zhruba po 2 týdnech intenzivního trénování ji režie poslala na Slovensko, kvůli covid situaci. Nebylo jasné, jestli se uzavřou hranice. Když odjela, začala mi chybět. V ten moment mi došlo, že jsem se zabouchl,“ řekl Super.cz Milan.

„Ty krávo ukrajinská!“ Hvězda Svatby na první pohled Natálka Mykytenko čelí drsným nadávkám a urážkám

Svým romantickým příběhem produkci oslovil, jenže taková účast by byla proti všem pravidlům. „V prvním momentu to bylo i pro nás složité a nevěděli jsme, jak se situací naložit. Ve hře byly všechny možnosti od svatby Terezy s vybraným neznámým partnerem přes možnost oznámit Tereze, že se přihlásil někdo, kdo je do ní zamilovaný, až po variantu vyloučení Terezy z experimentu,“ uvedla pro Super.cz kreativní producentka show Svadba na prvý pohľad Petra Búzová.

Rozhodnout musel vlastník licence. „Jednání probíhalo ve více kolech a trvalo to asi 2 týdny. V prvním kole jsme otevřeli možnost dát Milanovi šanci zúčastnit se psychologických a biologických testů. Pokud by z jakéhokoli důvodu nebyl pro Terezu vhodným partnerem, nemohl by v procesu pokračovat,“ vysvětluje dále producentka.

Podle ní také výsledky potřebných testů ukázaly, že je Milan pro Terezu opravdu vhodným kandidátem. Poslední slovo měl vlastník licence. „Prohlášení bylo jednoznačné - správný match, tedy spojení, je důležitější než pravidlo experimentu. Takže v konečném důsledku nechal rozhodnutí, kdo se stane Tereziným manželem, na expertech,“ dodává.

Vyměnila Reného za tohoto urostlého sympaťáka? Petra ze Svatby na první pohled řekla, jak se věci mají

Oba účastníky nyní čeká svatba, na které se ukáže, jestli jsou jejich sympatie vzájemné, a zda řekne Tereza zamilovanému trenérovi Milanovi „ano“. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků