Kate Matl to sekne i na procházce s miminkem. Super.cz

V teplácích a s mastnými vlasy čerstvou maminku Kate Matl neuvidíte: Péče o zevnějšek je moje psychoterapie

Na konci ledna se Kate Matl (43) stala maminkou. Zpěvačka, známá také pod svým občanským jménem Kateřina Mátlová, v roli maminky jen září.

Se sympatickou blondýnkou a její dvouměsíční dcerkou Karolínkou jsme vyrazili na procházku do parku. Vytahané tepláky s fleky, mastné vlasy a absenci líčení u této maminky nečekejte. „Mám ráda, když je i maminka upravená. Mám to štěstí, že jsme s malou takový sehraný pár. Když si ale zakřičí, tak veškeré úpravy počkají. Nezanedbávám rozhodně ani ji, ani sebe,“ potvrdila Super.cz Kate.

Zpěvačka Kate Matl se stala maminkou. Porodila skoro tříkilovou holčičku

Vzhled byl, je a bude pro zpěvačku vždy zásadní a nemění se to ani nyní, když je mimo zraky veřejnosti. „Byla jsem zvyklá pracovat čtyřiadvacet hodin denně. Díky covidu mám luxus být doma a opravdu si to užívám. Tím pádem mám možnost se o sebe starat. Je to taková moje duševní hygiena,“ říká.

Pro Karolínku pořídila Matl spoustu krásných oblečků. Jelikož je umělkyně z šesti sester, tak i nějaké kousky dědí. „Moje mladší sestra Maruška porodila holčičku dva měsíce přede mnou. Ona mi ale dává všechny ty novorozenecké oblečky a oblečení pro ta nejmenší miminka. V tom ohledu jsem už zaopatřená,“ usmívá se Kate Matl. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků