4 tipy, jak na jaře potěšit zahradu. Beton na zahradě? Ano, a může vypadat dokonale!

Zahrada se po zimě konečně probouzí, a tak je nejvyšší čas myslet na její zvelebení. Možností máte spoustu. Pokud hledáte řešení, které bude výborně vypadat spoustu let, sáhněte po betonu. Uvidíte, že na vaší zahradě dokáže divy!
Zahrada se po zimě konečně probouzí, a tak je nejvyšší čas myslet na její zvelebení

Zahrada se po zimě konečně probouzí, a tak je nejvyšší čas myslet na její zvelebení Foto: Best

I když to možná zní nezvykle, právě beton se na zahradu výborně hodí. Konkrétně betonová dlažba a další zahradní prvky. Podívejte se, co s nimi dokážete.

Vytvoříte dokonalou terasu

Jakmile je trochu hezky, terasa se stává centrem našeho života na zahradě. Právě na ni vodíme návštěvy nebo si pohovíme s kávou či sklenkou vína. Tak proč neodstartovat jaro právě zdokonalením terasy?

Základem je terasová dlažba. Svou barvou, vzorem i rozměry dokáže zdůraznit charakter zahrady i vašeho domu a dodat danému prostoru vzdušnost.

Základem každé terasy je elegantní dlažba. Jako například BEST – TERASOVÁ RAVERTINO.

FOTO: Best

Sestavíte stylové zahradní cesty

Své místo má na zahradě také zatravňovací dlažba. Umožňuje prorůstání zeleně, a proto působí přirozeně. Také u ní máte na výběr z řady tvarů a barev. Je tak jen na vás, jestli sáhnete po imitaci kamene nebo po čistém moderním vzhledu, který podtrhne charakter domu i zahrady.

Moderní zatravňovací dlažba působí velice elegantně. Dokládá to BEST - AKVALINES.

FOTO: Best

Vybudujete stylové zápraží

K domu a zejména k venkovské chalupě patří také stylové zápraží. I u něj je beton stále v kurzu. Stačí jen zapomenout na jednolitý betonový koberec a sáhnout po zámkové a zahradní dlažbě. Můžete si přitom vybrat mezi moderním vzhledem nebo stylovým ostařeným povrchem, který je ideální k tradičním chalupám.

Betonová dlažba dokáže vykouzlit i dokonalé zápraží, což dokazuje BEST - ARCHIA.

FOTO: Best

Postavte třeba zeď… nebo plot

Žádná zahrada se neobejde bez plotu. Jenže pletivo není zrovna elegantním řešením a dřevěné oplocení často vydrží jen pár let. Proto jsou tu betonové ploty. Nejen, že si vyberete z řady vzhledů, ale zkombinujete je i s dalšími materiály. Třeba se zmíněným dřevem.
Anebo můžete z betonových tvarovek vytvořit třeba originální stupňovité záhony.
Je jen na vás, jak beton na zahradě využijete. Možností je spousta.

Z betonových prvků vytvoříte i elegantní plot a stylové záhonky. Například s pomocí BEST - LARGO.

FOTO: Best 


Časová osa článků