Petra Malíková se objevila po boku nového muže

Petra Malíková se objevila po boku nového muže Foto: Super.cz/TV Nova a Instagram P. Malíkové

Vyměnila Reného za tohoto urostlého sympaťáka? Petra ze Svatby na první pohled řekla, jak se věci mají

Hvězda svatební reality show Petra Malíková se objevila po boku nového muže. S urostlým sympaťákem přidala společnou fotku na sociální sítě a fanoušci ji ihned zasypali gratulacemi. Jenže ne vždy je vše tak, jak se na první pohled může zdát.

Petra nám v nedávném rozhovoru prozradila, že po nevydařeném manželství a vztahu s Reném si její srdce získává někdo nový. „Objevil se zajímavý muž, ale uvidíme, jak to dopadne, nerada předbíhám,“ svěřila se Super.cz

Před kamerami se necítila ve své kůži. Petra ze Svatby na první pohled, která nechtěla Reného, promluvila o natáčení show

Poté, co se pochlubila fotkou se sympatickým dlouhánem, o kterém napsala, že je „úžasňák“ a přivedl jí ho do života právě svatební pořad, měli někteří jasno. Petra nám ale vztah s mužem ze snímku vyvrátila. „Na fotce je velmi blízký kamarád, se kterým jsem se seznámila díky pořadu. Nejedná se o muže, o kterém jsem vám naznačovala,“ řekla nyní blondýnka Super.cz.

Podle reakcí by jim vztah mnozí přáli. „Konečně se usmíváš, sluší vám to,“ napsala pod fotku jedna z fanynek. „Suproví jste,“ přidala se další. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků