Vojtěch Bernatský s maminkou, která žije ve Švédsku

Vojtěch Bernatský s maminkou, která žije ve Švédsku Foto: Instagram V. Bernatského

Vojta Bernatský se pyšní půvabnou maminkou. Čím sporťáka sympatická dáma inspiruje?

Dny v době lockdownu bývají dlouhé, své o tom ví i oblíbený moderátor Vojtěch Bernatský (46), který je tráví doma společně s manželkou a dvěma dětmi. Zrelaxovat a přijít na nové myšlenky proto chodí na společné procházky.

Vojta je velký sportovec. V loňském roce se například zapojil do výzvy, jejímž cílem bylo v domácím prostředí v době lockdownu uběhnout 1 kilometr. Aktuálně si krátí dlouhé chvíle společnými procházkami v přírodě s manželkou a dětmi. Když už jsou doma, hromadí mnohem víc odpadu než v době předcovidové. Ale snaží se, aby životní prostředí zatížili co nejméně.

„No, snažíme se. Já mám doma přezdívku pan Smítko, protože uklízím hlavně po křečkovi a králíkovi, ale i po dětech sbírám a sbírám všechno z podlahy. Manželka je rozená ekoložka, takže třídíme a třídíme,“ řekl Super.cz Bernatský.

Vojta Bernatský je velký ekolog.

Zalohujme.cz

Sympatického sporťáka inspiruje i jeho půvabná maminka žijící ve Švédsku, která často zkouší běh kombinovaný s prospěšným sbíráním odpadků v přírodě. „Ve Švédsku, kde žije, zaznamenala zálohový systém a při procházkách lesem k moři si vylepšuje s přítelem fyzičku, ale taky čistí od těch zbylých a nevrácených petek a plechovek les, a tím pádem si přijde i na nějakou tu kačku na kafe nebo něco dobrýho. V téhle době, kdy můžeme vlastně jen za humna, je to podle mě ideální možnost, jak si vyčistit okolí, a navodit si tak moc hezkej pocit,“ dodal Bernatský, který se doma samozřejmě nevěnuje jen úklidu.

Vojta Bernatský si chtěl zajít na pivo. Roztomilý syn (4) ho ve vtipném videu rychle vyvedl z omylu

Společně s manželkou a dětmi často také zpívají, hrají různé hry, tančí a natáčejí vtipná videa na sociální sítě. Vojtěch ale nezahálí ani v pracovní oblasti. V době covidu se z něj stal také spisovatel. Aktuálně pracuje již na své třetí knize, ve které se s humorem sobě vlastním věnuje historkám z této podivné doby a karantény. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků