Sharon Stone

Sharon Stone Profimedia.cz

Někteří ho kritizují, jiní milují: Co řekla Sharon Stone o Woodym Allenovi, který byl nařčen ze sexuálního zneužívání?

Minulý měsíc HBO uvedlo dokumentární sérii Allen v. Farrow, v níž hvězdného režiséra Woodyho Allena (85) jeho adoptivní dcera Dylan Farrow (35) viní ze znásilnění. Režisér se od série distancuje s tím, že jde o snůšku výmyslů, vzbudila však trochu rozruch. O práci s Woodym nyní promluvila jedna z největších hvězd Hollywoodu Sharon Stone (64).

O Allenovi Sharon psala i ve své knize The Beauty of Living Twice, kterou aktuálně promuje. „Moje zkušenosti s Woodym Allenem byly vždy skvělé. Choval se ke mně jako velký profesionál. Byla jsem velmi mladá, když jsem s ním poprvé točila, bylo mi 19. Hodně mě povzbuzoval. Spolupracovala jsem s ním na třech filmech,“ popsala v rozhovoru pro rádiovou stanici Sirius XM.

Po mrtvici se učila chodit i mluvit, na život nikdy nerezignovala. Ikona devadesátek slaví 63. narozeniny

„Byl naprosto úžasný, nemohu říct, že by byl něco jiného než skvělý. Jsem si velmi dobře vědoma dokumentu, který nedávno vyšel, ale nemám s ním žádnou podobnou zkušenost, o kterou bych se mohla podělit,“ dodala.

Stone natočila s Allenem filmy Vzpomínky na hvězdný prach (1980), Mravenec Z (1998) a Stárnoucí gigolo (2013). A práce s ním na rozdíl od jiných hereček nelituje. Oproti tomu například Kate Winslet přiznala, že se cítí provinile, že s ním nebo Romanem Polanským spolupracovala.

Dylan Farrow, kterou adoptoval, když byl ve vztahu s její matkou, herečkou Miou Farrow, nařkla režiséra v roce 2014 v dopise pro New York Times, že ji jako sedmiletou sexuálně zneužil. Woody to odmítl s tím, že byl v roce 1992 vyšetřován, ale nic se neprokázalo. O údajném zneužívání neexistují žádné důkazy, nikdy nebyl z ničeho obviněn.

Co mě to do p*dele napadlo, že jsem s nimi točila, vyjádřila se Kate Winslet o spolupráci s Allenem a Polanským

Allen uvedl, že Dylan Farrow byla navedena ke lži svou matkou a není schopná rozlišit fantazii od reality. Podle něj mohlo jít o pomstu za jeho vztah s hereččinou adoptivní dcerou Soon-Yi (50), s níž si Woody začal, když byl ve vztahu s Miou, a v roce 1997 se s ní oženil.

Allena se zastali i další slavní. Na jeho obranu promluvila například Diane Keaton nebo herec Alec Baldwin. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků